• bilgi@kurbanlikpazari.com
  • 05322020736 - 05301157985
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
394 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Alp Caddesi No:55 Işıkkent/İZMİR
  • TELEFON: 0 (535) 735 80 81
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:30 - 20:30
SERVİS SAATLERİ 08:30 - 20:30
SERVİS YERLERİ İZMİR

FİRMA HAKKINDA

Sadık Group Besi Çiftliği

2002 yılında mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan SADIKLI KARDEŞLER GERİ DÖNÜŞÜM HURDACILIK İZMİR HURDA  sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen SADIKLI KARDEŞLER GERİ DÖNÜŞÜM HURDACILIK dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli  hurda dönüşüm sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, bu şekilde mutlu müşterilerine verdiği önemi göstermiştir. Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarıyla yapılan birlikteliklerle sürekli gelişim sağlamış, en yeni teknolojiler, en verimli  dönüşüm sistemlerİni SADIKLI KARDEŞLER  müşterilerine sunulmuştur.

Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini genişleten SADIKLI KARDEŞLER GERİ DÖNÜŞÜM HURDACILIK, yetersiz kalan çalışma alanını da yenileyerek çalışan motivasyonunun üst seviyelerde kalmasını sağlamıştır. Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır.
Kuruluşundan bu güne SADIKLI KARDEŞLER GERİ DÖNÜŞÜM HURDACILIK ismini  en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.
Ayrıca;

Sadıklı Group Besi Çiftliği olarak Kurbanlık-Adaklık Satış ve Kesim hizmetimiz  Yukarıkızılca Köyü Kemalpaşa/İZMİR  adresimizde başlamıştır.

Siz değerli müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti için hijyen ve kalite konusunda elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışan Sadıklı Group Besi Çiftliği, (SADIKLI KARDEŞLER)  ilke ve prensiplerinden ödün vermeden satış ve kesim çalışmalarına devam etmektedir. Hijyenik kesimhanemizde kasaplarımızla müşteri memnuniyeti ön planda olmak üzere kurbanlıklarınız ve adaklıklarınız İslami şartlara uygun olarak kesilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.